wtorek, 6 marca 2012

Informacja. ✽

Witam Was kochane ;)
Chciałabym Wam tylko powiedzieć, że na jakiś czas zawieszam bloga. Nie wiem na ile .. To zależy. Obecnie w moim życiu wszystko się wali. Więc nie mam nastroju na pisanie nowych rozdziałów. A po za tym czytających jest coraz mnie. Mniejsza z tym. :) Kocham Was. <3 Do usłyszenia.
Xoxo.

12 komentarzy:

hanusia pisze...

szkoda, ale doskonale cie rozumiem

zuza235 pisze...

spoko ,nic się nie stało : )

Natalia ;) pisze...

będziemy czekać ;) trzymaj się ;***

Anonimowy pisze...

nieee, tylko nie to : < najlepszy blog zostaje zawieszony .. rozumiem to, z jakich powodów go zawieszasz ale mam nadzieje że szybko wrócisz i nadrobisz straty i w zamian za naszą cierpliwośc napiszesz baaardzo długi rozdział : )
kocham < 3

Anonimowy pisze...

Ahh szkoda , że zawieszasz nie wytrzymam bez Twojego bloga ;( . Mam nadzieję , że wszystko Ci się ułoży , trzymaj się ;]. Czekam z niecierpliwością !! Xoxo

Mrs. Malik pisze...

Też zawiesiłam.. ostatnio dużo osób zawiesza blogi .. :( No cóż szkoda. Mam nadzieję że niedługo wrócisz i napiszesz rozdział 17 :)

Anonimowy pisze...

wez no nie rób nam tego;)

Anonimowy pisze...

szkoda :(

Anonimowy pisze...

szkoda :( bardzo podoba mi sie twoj blog <3 ale bede czekac :)

zapraszam rowniez do mnie na :

www.always-love-youu.blog.onet.pl

Anonimowy pisze...

Czekam na następny .. Wracaj i pisz !

karolina:) pisze...

Trochę szkoda, ze go zawieszasz, bo rozdziały są niesamowite...:) Coraz bardziej nie mogę się doczekać następnego rozdziału:)

Patrycja pisze...

Szkoda:* Ale jakoś przeżyje:* Kocham twoje opowiadanie i mam nadzieję że będziesz kontynuowała. Trzymaj się i na spokojnie wszystko poukładaj. Całuje i ściskam :* http://i-wanna-feel-your-love-1d.blogspot.com/

Prześlij komentarz

Łączna liczba wyświetleń